مافیای کله وپاچه

وقتی اسم مافیا میآید خود به خود قاچاق کالا هم در ذهن شکل میگیرد. این نامردها میدانند کله ایرانی چه حسنهای دارد و عجب کلههای هستند چه از نوع نژاد برتر انسانی و یا  از نژاد  پست حیوانی مانندگوسفند، کلههای ما را میبرند اونور آب به گوسفندان خودشان پیوند میزنند. فردا همون کله را با قیمت بالا و به صورت پالایش شده به خود ما بر میگردانند البته  با قیمت بالا. عجب نامردهایی هستند اینها.

آقا کیها در مافیای کله و پاچه دست دارند.خداییاش میدانید که این را نمیشود گفت یعنی اون دانه درشتها را نمیشود معرفی کرد.میدانید که تو این چند سال هم نشد که معرفی بشوند. اما من اطلاع دارم یک عده از پزشکان که بعد از طبابت به خرید و فروش زمین میپردازند در حال حاضر در سطح وسیعی کله و پاچه میخرند و در مناطق مستعد پخش میکنند تا مردم دچار کلسترول بالا بشوند و به این پزشکان مراجعه کنند  خودتان که مستحضر هستید کافی است یک بار برای اینجور چیزها به پزشک مراجعه کنید تا آخر عمر آبونمان آن پزشک میشوید.

تازه شما در باره اعتیاد به کله وپاچه چیزی شنیدهاید؟ من افرادی را میشناسم که معتاد کله و پاچه هستند. اگر یک روز کله وپاچه نخورند  بدنشان کرخ میشود.با بالا بردن قیمت کله  این افراد برای تهیه این ماده اعتیاد آور دچار مشکل مالی خواهند شد و عدهای از اینها مورد سوء استفاده همین مافیا قرار خواهند گرفت، لطفاً به دیالوگ یک فیلم که بعداً ساخته خواهد شد توجه فرمایید برای درک بهتر از آهنگ فیلم گوزنهای کیمیایی استفاده کنید.

 

رضا:آقا یدی به خدا خرابم هر چه تو بگی حداقل بذار یک قاشق از تیلت کاسه ات را بخورم اصلاً نه بذار لیس بزنم  آنوقت هرچی بگی من برات انجام میدم.

 

یدی:ببین ما کله و پاچه مفت نداریم  این چندمین بار است که بهت مواد (کله و پاچه) میدم  اون دفعه که خراب کردی این بار باید بری تیزی را بذاری زیر گردن مدیر من بهش میگم مردیکه هر چه پول میخواهی من بهت بدم با این طرح ما موافقت کن حالا که نمیدی تیزی را میذارم زیر گردنت تا به خر خر بیافتی.

رضا: چشم، خلاصهاش میکنم به خدا.

یدی:پسر دوتا بنا گوش بده آقا رضای ما، ببین رضا اگر خوب این کار را انجام بدی یه هفته تموم زبون و مغز بهت میدم.

کسانی که میخواهند ادامه فیلم را ببیند هر چند ساخته نشده و لی سی دی آن اطرف سینما قدس بهفروش میرسد از ممد آرتیست تهیه کنید.

پرادخت به معضلات اجتماعی وظیفه ما خبرنگاران است معضلی مثل کله و پاچه که از نون شب هم برایمان مهم است.

/ 5 نظر / 14 بازدید
هفته‌نامه میثاق

شماره 345 هفته نامه «میثاق» منتشر شد. در این شماره می‌خوانید: 20 سال درگیری خاموش با فتنه اشراف مخالفت با دولت بای نحوِ کان/ روح الله رشیدی درس‌های فراموش شده: قناعت،زندگی ساده و آبروداری/پیمان پاسبانی بلاتکلیفی بزرگترین منطقه آزاد کشور شاید این شهر، روزی قتلگاه تو باشد.../ سید داوود قریشی آغازی بر پایان هژمونی غرب/ علی سلیمانیان کسی به داد ارس و منطقه‌ی آزادش برسد آزاده که می‌گویند اینها هستند! بازار گرم افطلاری‌های سیاسی و . . .

خاطره كليبري

جالب بود!![نیشخند]

اصغر افتخاری

البته منظورم آقا فرید اسرافیلی بود هرچند که لقب آقا براش زار میزنه! بی تربیت!

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی

رونمایی از مستندحاج علی اکرام/به کارگردانی مهدی نعلبندی/تهیه شده در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی/دوشنبه 21شهریور ساعت18/آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی واقع در خیابان مشروطه به همراه نمایش و بررسی فیلم