کسی که سوار پراید می شود چکواراست

کسی که سوار پراید می شود چکواراست

آقای وزیر صنعت در نشست خبری خود، «راه‌اندازی و حمایت از کمپین نخریدن خودرو را خیانتی به منافع ملی عنوان کرد». همچنین ایشان افزود: «ایجاد این کمپین خلاف و گناه است و کار ضدانقلاب است که به ضرر اقتصاد داخل خواهد بود».

 وزیر محترم این حرف را فرمودند قیل و قال شده است . عزیزان من  خوانندگان جان  شما جوان هستید حرف دو سه نسل بزرگتر از خودت را نمی توانی درک کنی حداقل نعمت زاده یک ده هزار  پیراهنی از شما بیشتر پاره کرده است .بی ربط و ضبط که حرف نمی زند دلیل داردمنطق دارد استنباط کرده صغری و کبری چیده  بعد این حرف را زده که هرکه ماشین صفر  داخلی نخرد انقلابی نیست ضد انقلاب هست .

 برای درک سخنان این پیر فرزانه ناگزیر از تعریف چند اصطلاح هستیم  اول انقلابی ،  تعریف کلی انقلابی چیست و یا بهتر است بگویم خاص ترین ویژه گی یک انقلابی در هر کجای دنیا  چه می تواند باشد مگر نه این است که جانش را در طبق اخلاص بگذارد و خود را فدای هدفش بکند  همه انقلابی ها معروف و مشهور دارای چنین خصلتی بودن از انقلاب هند بگیر برو تا ایرلند و کوبا و  هر جای دیگر دنیا انقلابی این صفت را داشته است .  انقلابی میداند وقتی پا در رکاب دفاع از آرمانش می گذارد این احتمال دارد که جان خودش را  از دست بدهد و جان خود رافدای هدفش بکند . کسی که می رود و پراید می خرد  مگر  این نیست که خود و خانواده خود را  در معرض مرگ قرار میدهد .این شخص آیا صفات انقلابیون جهان را ندارد برای اینکه چرخ کارخانه  داخلی بچرخد  جانش را فدا نمیکند . یک درجه کمتر از آن به سمند راضی می شود که  وسط خیابان  خاموش میشود و درب و پنجره هایش را قفل میکند اگر امداد گر به کمک راننده نیاید داخل ماشین خفه میشود این یعنی بذل جان در راه کارخانه خودرو سازی داخلی، این فرد انقلابی نیست

شما یادتان  نمیاید از پدر بزرگ هایتان که هم سن  آقای وزیر هستند سوال کنید برایتان می گویند که در اوایل انقلاب  ضد انقلاب  کجا سوار پیکان می شد می امد برای ترور و تخریب ماشین و موتور اینها خارجی بود  ب ام و و بنز بود  این بنده خدا اینها را دیده که می گوید  راه انداختن  این کمپین کار  ضد انقلاب است .

مگر نه این است که بسیاری از انقلابیون  جهان در راستای  انقلاب  خود  همه دارای  خود  را  از  دست  داده اند  حتی برایشان یک دلار و یک پزو یک سنت  نمانده  شما فکر کنید کارمندی  پولهای دو دهه از عمر خود را جمع کرده برای خودرو صفر ایا این احتمال نمیرود که بعد از خرید،  داخل نمایندگی  استارت بزندماشین  روشن نشود کاپود را بزند بالا ببیند موتور یادشون رفته  و همه سرمایه او از بین برود چون خدمات پس از فروش  واقعا صفر است .  آیا این شخص انقلابی برای آن کارخانه نیست .قطعا فرمایش وزیر در انقلابی بودن و نبودن برای مملکت عزیزمان نیست انقلابی برای ایران خودرو و سایبا منظورش می باشد و لا غیر

کسی که پولش را جمع می کند به جای 206و سمند و البته پراید می رود پورشه میخرد  معلوم است که اهل   دل و جرئت نیست  او میداند که رانندگی با  خودروهای داخلی  در راههای  غیر استاندارد بازی با خود جناب ملک الموت است. انوقت  کسی که سوار خودرو داخلی می شود و با سرعت 130در اتوبان تهران تبریز میراند این  شجاع نیست برای اون کارخانه انقلابی نیست .

حرف های وزیر راغربت سالمیون  اینها برای آن کارخانه ها اسطوره هستند حالا کسی که مخالف خرید خودرو صفر است قطعا ضد آن کارخانه است نه ضد انقلاب  البته حرف آقای وزیر را اگر بخواهیم  سیاسی بکنیم و بگویم منظور از ضد انقلاب بودن  در معنی خاص آن است که انوقت  قمر در عقرب میشود از خود مدیران و مدیر عامل این کارخانه ها بگیر بیا از مدیران و وزیران اغلب ماشین خارجی سوار میشوند  انوقت باید تکلیف اینها روشن بشود .

 

اصلا هر کس با خریدن ماشین صفر مخالف است ضد بشر است اینها میخواهند ماشین کهنه سوار بشوید  ماشین دود کند هوا وارونه بشود ادارات تعطیل بشود و الخ غول حرف این افراد را نخورید هرچه دارید از زمین وملک والنگو و گردن آویز بفروشید بروید پراید بگیرید ونترسید سوار پراید شوید که  عمر دست خداست پراید تنها یک وسیله است .

/ 1 نظر / 72 بازدید
عشق به مردم

سلام خوبي دوست من؟ مطالب مفيدي داري به منم سر بزن نظر يادت نره!!!!!!