خر درمانی

این مطلب در شماره آخر هفته نامه   آذرپیام به چاپ رسیده

خر درمانی

 

این روز‌ها اگر گذرتان به "ائل‌گولی" بیافتد، بنر بزرگی را مشاهده خواهید کرد که روی آن نوشته شده اسب درمانی!!!! در توضیحاتش هم آمده که تمام امراض از چربی بد و خوب و کلسترول و درد کبد و معده و دیسک کمر و بواسیر همه و همه به وسیله اسب درمان می‌شود. نمی‌دانم با این اوصاف اصلاً دولت چرا بیمارستان و درمانگاه می‌سازد و این همه خرج دوا و درمان می‌کند.چند اصطبل بسازد که فایده‌اش از این همه بیمارستان به ظاهر بیشتر و بهتر خواهد شد. فکرش را بکنید که رفتید پیش اسبه و دارید دردهایتان را می‌گویید. جناب اسب....

البته در این آشفته بازار تبلیغات تنها اسب درمانی تبلیغ نمی‌شود. عناوین این کتاب را ببینید که در بازار است. جانور درمانی، عسل درمانی، زنبور درمانی و... یک سری هم بزنید به صفحه‌ی آگهی‌های روزنامه‌ها...

ظاهراً تنها چیزی که باهاش در مقوله‌ی درمان مخالفت شدید می‌شود خود درمانی است. بقیه آزاد هستند همین‌طوری تبلیغ کنند و مردم را درمان کنند. حالا اسب چگونه می‌تواند دیسک کمر و ایدز را درمان کند بماند.

 راستش من خودم چند روش درمانی بلد بودم که صدایش را در نمی‌آوردم حالا که دیدم این حرفها علنی شده و کسی گیر نمی‌دهد با خودم گفتم من چرا روشهای درمانی خود را ارائه ندهم‌. لذا علی‌الحساب این چند روش را برایتان می‌نویسم. اما منتظر چاپ کتابهای بیشتری از ماغازا در زمینه‌ی درمان باشید

اول خر درمانی

با استفاده از این روشها تمام امراض پوستی وزیر پوستی، داخلی و خارجی، روانی و غیر روانی در یک یا حداقل دو جلسه درمان می‌شود. همین‌طوری که می‌دانید این امراض یک ریشه‌ی مشترک به‌نام اعصاب دارند. دیدید که دکتر بعد از رؤیت آزمایش که هیچ چیز غیرعادی را نشان نمی‌دهد به شما می‌گوید: "مشکل شما اعصاب است چند تا قرص اعصاب برایتان تجویز می‌کنم".

 مبنای خردرمانی هم متمرکز است روی اعصاب. روش هم بسیار آسان است خیلی‌ها هم از این روش استفاده کرده و درمان شده‌اند و یا اصلاً دردی ندارند.

 واما روش: در این روش تنها کافی است که آدم خود را بزند به خری نه چیزی بفهمد نه چیزی بداند و نه چیزی بپرسد. کسی که چیزی نمی‌داند و نمی‌فهمد اعصاب دنجی خواهد داشت. " اصلاً به تو چه ربطی دارد." این واژه شاه کلید این نوع درمان است.

سگ درمانی

فروید عقیده دارد که در هر مرحله از رشد نیرویی وجود دارد که اگر در زمان خود ارضا نشود باعث ایجاد عقده می‌شود و شخص از نظر روانی دچار مشکل شده و در رفتار خود ناهنجاریهای بروز می‌دهد.

آقا و خانمی که عقده‌ داری و کمبود شخصیت. احساس می‌کنی که جامعه بهت بی‌توجه است. دماغت را عمل کردی ندیدنت جوراب لنگه به لنگه پوشیدی ندیدنت. رستوران فلان جا را پاتوق کردی ندیدنت.

درمان دست ماست سگ‌درمانی تنها راه حل است. کافی است با خرید یک سگ پشمالوی ناز و یا گرگی و هر چه شبیه خودت است (این نکته کلیدی است) و انداختن یک قلّاده‌ی چرمی که قیمتش معادل حقوق یک کارگر است بیافتی به خیابانها و سگ‌گردانی کنی. مطمئن باش یک سری افراد تو را خواهند دید.

بشتابید با توجه به احتمال تصویب ممنوعیت سگ‌گردانی در مجلس از این فرصت باقیمانده استفاده کنید و عقده‌ی خود را تبدیل به فرصت  درمان کنید.  روش قورباغه درمانی که استفاده از صدای ابو عطای قورباغه است و خروس درمانی که استفاده از بستن چشم به روی زشتی‌ها می‌باشد در مجال دیگری ارائه خواهد شد.

 

/ 1 نظر / 64 بازدید
امید

با سلام کلام شیرین شما را خواندم ...خارج از گفته های نقادانه کمی برمی گردیم به عقب ..آمار زادو لد ...امکانات تغذیه ای ..آمار مرگ ومیر وووو ( اگر اهل تحقیق باشیم) خیلی چیز ها برای ما جای سوال ژیدا می کند...درست است که یک بیماری ویرو سی یا میکروبی چگونه در گذشته جان بسیاری را به اندک زمکان می گرفت و چه وچه ...این نوع کنترل که بدست طبیعت از صورت می گرفت از طرف دیگر خیلی از بیماری ها نبود باتوجه به اینکه بسیاری از کار ها به نیروی بدنی انجام میشد ...کمی به آمار جهانی بیماری های که حاصل بی تحرکی شده نگاه کنید ...لازم است ا بعاد خیلی چیز ها با روش تحقیق و آمار بدست بیاید نه تنها با خواندن چند مقاله ی دهن پر کن ...همین خر سواری را دنبال کنید در عمل بعداز مطالعه ی عملی آن خواهید دانست که اعجاز می کند و لازم نیست این همه داروی شیمیائی حتی گیاهی را قورت داد و خود را بدست کسانی سپرد که فقط طبابت را برای پز دادن و پولساز بودن برگزیده اند ...اگر چون ابو علی سینا به طلب دانش بودیم می شود درست ...بله باید فقط به آمار توجه کرد ...وقتی روزانه 250 میلیارد ریال فقط برای